Телефон: +38 098 797-33-99

Замовлення зворотного дзвінка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Напилення пінополіуретану (ППУ) та полісечовини
Утеплення пінополіуретаном
Енергозберігаючі технології

ДТЕК відремонтував 17 з запланованих 19 енергоблоків ТЕС

Напередодні старту опалювального сезону енергетики "ДТЕК Енерго" закінчили черговий плановий ремонт ще одного енергоблоку на одній з ТЕС компанії. Це дозволить зміцнити надійність української енергосистеми додатковими до 80 МВт балансуючих потужностей.

У цілому, за даними компанії, на сьогодні вже реалізовано 90% планової ремонтної кампанії на початок опалювального сезону. Згідно графіку ще два енергоблоки енергетики планують додати до енергосистеми вже у найближчі дні.

В рамках ремонтної кампанії загалом до кінця цього року "ДТЕК Енерго" планує відремонтувати 27 енергоблоків для надійної роботи під час осінньо-зимового періоду.

Інвестиції компанії у планові ремонти у січні-вересні цього року склали 2,8 млрд грн, за підсумками 2023 року планується їх наростити до 3,9 млрд грн.

Станом на початок жовтня підрозділи Групи ДТЕК завершили ремонт 16 з 19 енергоблоків, ремонт яких заплановано до початку опалювального сезону 2023-2024 років.

Зараз "ДТЕК Енерго" експлуатує шість з дев'яти ТЕС, які входять до її складу і лишаються на неокупованих територіях: Бурштинську, Добротвірську, Ладижинську ТЕС (АТ "ДТЕК Західенерго") та Придніпровську, Криворижську ТЕС (АТ "Дінпроенерго"), Курахівську ТЕС (ТОВ "Востокенерго").