Телефон: +38 098 797-33-99

Замовлення зворотного дзвінка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Напилення пінополіуретану (ППУ) та полісечовини
Утеплення пінополіуретаном
Енергозберігаючі технології

Умови використання

Сайт www.ppu21.com.ua містить як редакційні матеріали (статті, новини), так і нередакційні (опис матеріалів, технологій), авторство яких належить нашим консультантам, партнерам.

Використання витягів, статей, ілюстрованого матеріалу дозволяється лише за згодою редакції.

Використання будь-яких матеріалів, опублікованих на www.ppu21.com.ua, допустиме лише за наявності письмового дозволу редакції та активного посилання на https://www.ppu21.com.ua
З питань використання матеріалів сайту " www.ppu21.com.ua " звертайтесь по e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Усі права на матеріали, опубліковані на web-сайті www.ppu21.com.ua належать ТОВ "ППУ XXI СТОЛІТТЯ" і не підлягають використанню будь-ким у будь-якій формі, у тому числі відтворенню, розповсюдженню, переробці інакше як з письмового дозволу ТОВ "ППУ XXI СТОЛІТТЯ".

Виняток становлять матеріали, вказівку на належність прав на які міститься у самих матеріалах або у виносках до них. Для отримання прав на використання таких матеріалів слід звертатись до відповідного правовласника.

Порушення виняткових прав ТОВ "ППУ XXI СТОЛІТТЯ" тягне за собою відповідальність відповідно до законів України "Про авторські та суміжні права".