Телефон: +38 098 797-33-99

Замовлення зворотного дзвінка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Напилення пінополіуретану (ППУ) та полісечовини
Утеплення пінополіуретаном
Енергозберігаючі технології

ППУ – скорочена назва утеплювача Пінополіуретану.

Поліуретанова піна (монтажна піна) - застиглий пінополіуретан.

Пористий та твердий матеріал – стійкий до механічних впливів та низьких температур. Монтажну піну використовують для заповнення тріщин у стінах, щілин у покрівельних матеріалах, навколо віконних та дверних коробок, порожнин навколо труб опалення, водопровідних труб, для фіксації дверних та віконних блоків тощо.

Жорсткий пінополіуретан - піноматеріал, що містить близько 95% закритих осередків. Виходить шляхом змішування двох рідких компонентів: ізоціанатного та поліольного. Розчин, що утворюється при їх змішуванні, виділяє тепло, під впливом якого суміш спінюється, в результаті виходить теплоізоляційний матеріал. Утеплення пінополіуретаном визнається на сьогоднішній день найефективнішим.

Закритокомірчастий пінополіуретан - матеріал являє собою пов'язану структуру із закритих осередків, заповнених газом, тим самим, що бере участь у реакції, що призводить до розширення піни. Це легкий, але водночас твердий матеріал з малою паропроникністю та низькою теплопровідністю.

Відкрито пористий пінополіуретан - матеріал, що складається з відкритих і взаємопов'язаних один з одним осередків, що володіє яскраво вираженими елатичними властивостями. Має губчасту структуру. Швидко спінюється і збільшується в обсязі. Має відмінні властивості звукопоглинання. Поліуретанова система – це композиція із двох полімерних складових (компонент А (поліол) та компонент Б (ізоціанат).

ППУ установка - апарат для виробництва та нанесення пінополіуретанової піни. Установка для пінополіуретану може бути високого або низького тиску.

ППУ система (Пінополіуретанова система, ППУ компоненти) складається з двох компонентів: Поліолу та Ізоціонату.
Поліол (компонент А) - являє собою смолу, одержувану з поліефірних смол з додаванням спеціальних добавок (спінювачів та вогнезахисних добавок), які здебільшого впливають на кінцеві споживчі характеристики ППУ. Поліол малотоксичний, невибухонебезпечний, зберігати його необхідно в сухому приміщенні, що вентилюється, при температурі не нижче 0°С.
Ізоціонат (компонент В) – органічні сполуки, які є активними електрофілами. Ізоціонати – складна з виробництва сировина. На вигляд це темна рідина зі специфічним запахом. Даний компонент легко реагує з водою і атмосферною вологою, в результаті чого утворюється осад, який не можна використовувати для переробки.
Напилення ППУ (Пінополіуретану) виробляється фахівцями з напилення за допомогою спеціального обладнання - апаратів високого (150-250 атмосфер) тиску фірми Graco (USA). Саме апарати високого тиску забезпечують необхідний за якістю результат.

Компанія ППУ ХХI століття для виробництва жорсткого пінополіуретану використовує такі ППУ системи: