Телефон: +38 098 797-33-99

Замовлення зворотного дзвінка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Напилення пінополіуретану (ППУ) та полісечовини
Утеплення пінополіуретаном
Енергозберігаючі технології

Напилення полісечовини

Компанія ППУ XXI СТОЛІТТЯ пропонує облаштування гідроізоляції методом напилення полісечовини.

З появою полісечовини, розуміння того, яким міцним, довговічним, хімічно стійким може бути покриття, перевернуло не лише технічну доцільність, а й економічну ефективність у багатьох областях: будівельної, промислової, автомобільної та ін.

Полімочевина (поліурія) – це синтетичний полімер високої твердості та зносостійкості, має високий імунітет до зміни температури від -40 до + 180 ˚ С, зберігаючи свої властивості без розривів або розм'якшення.

Гідроізоляція - щільний водонепроникний прошарок з фарбувальних, рулонних або інших матеріалів, призначений для захисту будівельних конструкцій, будівель і споруд від проникнення води або матеріалу споруд від шкідливого впливу води, що омиває або фільтрує, або ін. агресивної рідини.

Гідроізоляційні роботи - комплекс захисних заходів щодо захисту від шкідливого впливу води та вологості. Може проводитися не тільки на етапі будівництва, але і при реконструкції або модернізації. Забезпечує нормальну експлуатацію будівель, споруд та обладнання, підвищує їх надійність та довговічність.

Гідроізоляційні матеріали – матеріали, що застосовуються для захисту будівельних конструкцій від атмосферних опадів, від проникнення агресивних ґрунтових вод, а також забезпечення водонепроникності залізобетонних ємностей різного призначення.

Залежно від типу гідроізоляційних робіт застосовують гідроізоляційні матеріали, до яких належать: металеві листи; рулонні та листові матеріали (наприклад, геосинтетики або ПВХ мембрани); матеріали рідкого нанесення (наприклад, полісечовина, рідка гума, пробкове покриття, що напилюється); мінеральні в'яжучі матеріали; матеріали на основі бентонітових глин; сухі будівельні суміші проникаючої дії (проникаюча гідроізоляція).

Полимочевина - це еластомер, виведений з реакції продуктів ізоціанату. Дуже міцне та довговічне покриття, яке може бути нанесене практично на будь-яку основу. Зовні полісечовина схожа на щось середнє між пластмасою та гумою. Полімочевина має високу хімічну стійкість до нафтопродуктів, неконцентрованих кислот і лугів, дуже високі показники абразивостійкості. Наноситься полісечовина методом напилення.

Переваги матеріалів на основі полісечовини:

 • екологічно безпечний матеріал;
 •     висока швидкість реакції та затвердіння (можливість напилення на вертикальні поверхні), що надає високу швидкість технологічному процесу;
 •     має високу хімічну стійкість до агресивних середовищ і широкого діапазону атмосферних впливів;
 •     отримувана поверхня немає стиків;
 •     матеріали не містять розчинників та пластифікаторів, не має запаху;
 •     виконує функцію електроізолятора і тим самим запобігає іскроутворенню;
 •     загальні витрати при застосуванні покриття на основі полісечовини на 20% нижчі, ніж при використанні традиційних покриттів. Ця економія досягається за рахунок скорочення часу нанесення, а також за рахунок тривалішого терміну експлуатації;
 •     не виділяє токсичних пар або летких органічних сполук;
 •     стійкість до стирання, у кілька разів вища за звичайні еластомери;
 •     можливість застосування за низьких температур;
 •     висока температурна стійкість від -60 ° С до +150 ° С;
 •     висока зносостійкість покриття, що перевищує покриття з гуми, епоксидних смол та бетону;
 •     висока еластичність покриттів за низьких температур;
 •     можливість покриття поверхонь складної форми.