Телефон: +38 098 797-33-99

Замовлення зворотного дзвінка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Напилення пінополіуретану (ППУ) та полісечовини
Утеплення пінополіуретаном
Енергозберігаючі технології

Енергетики пройшли навчання у Великобританії з захисту критичної інфраструктури

Українські цивільні інженери пройшли навчання у Великобританії, щоб захищати критичну інфраструктуру від атак російських безпілотників і ракет, повідомляється на сайті уряду Великобританії.

Слухачів навчали, як визначити найбільш вразливі елементи критичної інфраструктури, потенційні відстані вибуху та вплив різної зброї та вибухових речовин, а також де найкраще розташувати фізичні та повітряні бар’єри, щоб допомогти захистити об'єкти та людей від російських атак.

«Український народ продемонстрував непохитну стійкість перед обличчям цього незаконного вторгнення, і цей спеціалізований пакет навчання допоможе врятувати життя в холодні зимові місяці, коли надійне енергопостачання є життєво важливим», – прокоментував міністр оборони Великобританії Грант Шаппс.

Двотижневий навчальний пакет був розроблений і проведений на прохання України щодо подальшого вдосконалення захисту її енергетичного сектору, і він уже просунувся за складністю порівняно з попередніми курсами, зосередженими на основних заходах захисту, таких як використання мішків з піском і укріплення.