Телефон: +38 098 797-33-99

Замовлення зворотного дзвінка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Напилення пінополіуретану (ППУ) та полісечовини
Утеплення пінополіуретаном
Енергозберігаючі технології

Фонд підтримки енергетики України акумулював 390 млн євро

Загальний обсяг зобов’язань донорів щодо грантових внесків до Фонду підтримки енергетики України сягнув понад 390 млн євро.

За інформацією пресслужби Міністерства енергетики, на рахунок Фонду фактично перераховано 229 млн євро від 18 спонсорів державного та приватного секторів з різних держав. Решта суми – анонсовані та формалізовані внески, надходження яких очікується найближчим часом.

Зокрема, протягом останніх тижнів грантові внески до Фонду надійшли від Швейцарії, Бельгії, Німеччини та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Окрім цього, внески анонсували Велика Британія (понад 16 млн євро) та Німеччина (на загальну суму понад 33 млн євро). Також грантову угоду про черговий внесок до Фонду на суму близько 7 млн євро уклала Данія.

На початок листопада 2023 року загальний обсяг зобов’язань донорів щодо грантових внесків до Фонду підтримки енергетики України сягав понад 322 млн євро.

Грантові внески до Фонду зробили державні та приватні донори з Німеччини, Великої Британії, Швеції, Австрії, Ісландії, Іспанії, Данії, Нідерландів, Угорщини, а також Європейська Комісія та Регіональна асоціація органів регулювання енергетики (ERRA).