Телефон: +38 098 797-33-99

Замовлення зворотного дзвінка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Напилення пінополіуретану (ППУ) та полісечовини
Утеплення пінополіуретаном
Енергозберігаючі технології

"Нафтогаз" домовився з ЄБРР про кредит на 200 млн євро

НАК "Нафтогаз України" підписав з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) кредитну угоду на суму 200 млн євро.

За інформацією пресслужби "Нафтогазу", угоду підписали голова правління НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов та керуючий директор Європейського банку реконструкції та розвитку у країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне 22 листопада 2023 року.

"Це дуже важливий крок для зміцнення енергетичної стійкості нашої країни в умовах війни. Я щиро вдячний ЄБРР та безпосередньо Маттео Патроне за співпрацю та послідовну підтримку України в цей непростий час", – зазначив Олексій Чернишов.

У свою чергу, ЄБРР повідомляє, що надає 200 млн євро, щоб допомогти українській газовій компанії створити стратегічні запаси газу під час другого зимового опалювального сезону після російського вторгнення в лютому 2022 року.

Кредитна угода набуде чинності після оформлення державної гарантії.

У грудні 2022 року Кабінет міністрів надавав "Нафтогазу" державну гарантію щодо кредиту ЄБРР на 300 млн євро для екстреної закупівлі природного газу.

У січні 2023 року уряд дозволив "Нафтогазу" залучити 189 млн євро гранту ЄБРР на закупівлю імпортного газу.

Олексій Чернишов протягом 2023 року неодноразово заявляв, що компанія докладе всіх зусиль, аби в цьому опалювальному сезоні вперше в історії незалежної України не імпортувати газ.