Телефон: +38 098 797-33-99

Замовлення зворотного дзвінка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Напилення пінополіуретану (ППУ) та полісечовини
Утеплення пінополіуретаном
Енергозберігаючі технології

ОГТСУ заявляє про завершення підготовки до опалювального сезону

"Оператор ГТС України" завершив підготовку до нового опалювального сезону – всі лінійно-виробничі управління та оперативно-ремонтне управління отримали паспорти готовності до роботи в осінньо-зимовий період 2023/2024 років.

Повністю завершені заплановані заходи капремонту лінійної частини трубопроводів, очищення внутрішньої порожнини трубопроводів, ремонт і реконструкції газорозподільних станцій, уточнили в ОГТСУ.

Загалом виконано:

• очищення 858,3 км внутрішньотрубної порожнини трубопроводів;
• проведено реконструкцію та ремонт 188 газорозподільних станцій;
• проведено реконструкцію та ремонт 978 систем автоматичного контролю на ГРС.

"Газотранспортна система України готова до роботи в опалювальний період 2023/2024 років. Ремонтні роботи на лінійній частини газопроводів, компресорних і газорозподільних станціях виконані на 100%. Ми проаналізували результати попереднього ОЗП, змоделювали можливі кризові ситуації та врахували все під час підготовки до вже другої воєнної зими", – відзначив головний інженер ОГТСУ Юрій Зябченко.

Крім підготовки ГТС для обслуговування українських споживачів, важливим напрямком є комплекс планово-профілактичних робіт для забезпечення надійного транспортування газу до України з Європи та Молдови.

Станом на середину вересня "Оператор ГТС України" виконав капітальний ремонт лінійної частини трубопроводів, окремі заходи на лінійній частині магістральних газопроводів та на газорозподільних станціях (ГРС) були виконані на 90%.

Підготовчі роботи на ГТС розпочалися одразу після закінчення попереднього опалювального сезону – у квітні 2023 року.