Телефон: +38 098 797-33-99

Замовлення зворотного дзвінка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Напилення пінополіуретану (ППУ) та полісечовини
Утеплення пінополіуретаном
Енергозберігаючі технології

Тиждень без вугілля - вперше за всю історію електроенергетики Великобританії

Системний оператор Великобританії National Grid ESO повідомив, що електроенергетика країни пропрацювала цілий тиждень без використання вугільної генерації. Вперше з 1882 року, коли була запущена перша вугільна електростанція, країна сім днів поспіль жила без вугільного електрики.

Останній раз вугільна електроенергія вироблялася до 14 годин 1 травня, і 8 травня о 14.25 National Grid оголосив про рекорд.

Коментуючи цю віху, директор ESO National Grid Фінтан Слай заявив: «У міру того, як все більше і більше відновлюваних джерел енергії потрапляє в нашу енергетичну систему, такі періоди без вугілля будуть траплятися регулярно. Ми вважаємо, що до 2025 року ми зможемо повністю керувати енергосистемою Великобританії з нульовим рівнем викидів вуглецю ».

«Я пишаюся тим, що Британія пройшла рекордний тиждень, не використовуючи вугілля для вироблення електроенергії. Наші інвестиції в більш екологічні види енергії скорочують викиди і гарантують, що ми залишимо нашу планету в кращому стані для наступного покоління », - написала прем'єр-міністр країни в Твіттері.

Зниження вироблення, ролі і значення вугільних електростанцій - один з основних і очевидних трендів розвитку електроенергетики, що відзначається в розвинених країнах Заходу. У той же час існує висока невизначеність в частині спрямування майбутнього розвитку цього сектора в Азії.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Великобританія більше п'яти днів не використовувала електроенергію, що виробляється з вугілля, що стало найтривалішим періодом в історії країни з часів промислової революції, пише агентство Bloomberg.

Нагадаємо, що тільки минулого тижня уряд Великобританії оголосив про надзвичайну ситуацію щодо клімату, а зараз чиновники вже розглядають можливість підвищення ставок ПДВ на "енергозберігаючі матеріали" для будинку з 5% до 20%. У той час як податкові органи в усьому звинувачують Європу, в британській Асоціації відновлюваної енергетики звернули увагу, що на вугілля, що використовується для опалення осель, і далі продовжить діяти 5-відсоткова ставка.