Телефон: +38 098 797-33-99

Замовлення зворотного дзвінка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Напилення пінополіуретану (ППУ) та полісечовини
Утеплення пінополіуретаном
Енергозберігаючі технології

Україна накопичила у сховищах понад 16 млрд куб. м газу

Станом на 7 листопада 2023 року в українських підземних сховищах (ПСГ) зберігається понад 16 млрд куб. м газу.

"Через сприятливі погодні умови рівень споживання газу в Україні менший, ніж минулого року у цей період, на понад 13 мільйонів кубометрів за добу. Це дозволяє активно накопичувати запаси блакитного палива у сховищах – наразі у ПСГ понад 16 млрд кубометрів блакитного палива", – йдеться у повідомленні Міністерства енергетики.

За даними колишньої виконувачки обов'язків міністра енергетики Ольги Буславець, загалом споживання газу в Україні у листопаді 2023 року нижче на 50% від аналогічного періоду 2021 року та нижче відповідного періоду 2022 року на 35%.

Загальний рівень запасів природного газу в українських ПСГ, за її інформацією, станом на 3 листопада сягав 16,0 млрд куб. м. Це вище середніх рівнів 2015-2018 років на 1%.

Видобуток газу в Україні у листопаді 2023 року вище від аналогічного періоду 2022 року на 3%.

Закачування газу у ПСГ у середньому становить 9 млн куб. м на добу, з яких у середньому 8 млн куб. м на добу – це ввезений ресурс з ЄС, включаючи short-haul для майбутнього ре-експорту.

В АТ "Оператор ГТС України" на минулому тижні зазначали, що станом на 3 листопада за сім місяців з країн Європейського Союзу та Молдови до України надійшло понад 3,2 млрд куб. м природного газу. Основні обсяги належать іноземним компаніям та надійшли для зберігання в українських ПСГ.