Телефон: +38 098 797-33-99

Замовлення зворотного дзвінка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Напилення пінополіуретану (ППУ) та полісечовини
Утеплення пінополіуретаном
Енергозберігаючі технології

Україна збільшила споживання електроенергії через сезонне похолодання

«Вчора, 8 жовтня, найбільше споживання у вечірні години було на 8% більше, ніж наприкінці попереднього тижня – у неділю 1 жовтня», – повідомила НЕК «Укренерго».

Разом із тим, сьогодні вночі аварійно відключився дією захисту блок на одній з теплових електростанцій. Для заживлення споживачів був включений блок на іншій ТЕС.

Проте, за інформацією Міністерства енергетики, з планового ремонту вийшов гідроагрегат однієї з гідроелектростанцій потужністю понад 300 МВт.

Загалом, за твердженням Міненерго, станом на 9 жовтня електроенергії, яку виробляють українські електростанції, достатньо для забезпечення потреб споживачів.

Комерційний імпорт електроенергії у минулу добу був відсутній, 8 жовтня Україна експортувала до Словаччини і Молдови 1964 МВт-год.

Сьогодні, за даними «Укренерго», здійснюється імпорт електроенергії зі Словаччини та Молдови. Загальний обсяг 2297 МВт-год, з максимальною потужністю в окремі години до 580 МВт. Експорт здійснюються до Словаччини та Молдови з загальним обсягом 782 МВт-год, з максимальною потужністю в окремі години до 259 МВт.