Телефон: +38 098 797-33-99

Замовлення зворотного дзвінка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Напилення пінополіуретану (ППУ) та полісечовини
Утеплення пінополіуретаном
Енергозберігаючі технології

Укренерго підписала меморандум про співпрацю з General Electric

Компанія Укренерго підписала меморандум про співпрацю з провідною американською енергетичною корпорацією General Electric.

Угода передбачає участь General Electric у проєктах зі зміцнення стійкості української енергосистеми.

Під час міжнародної конференції "Енергія для відновлення України" меморандум про співпрацю підписали голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький і керуючий директор GE Energy Power Conversion GmbH Йорг Нуттельманн.

Міжнародна конференція "Енергія для відновлення України" (Energy for the recovery of Ukraine) триває у Варшаві. Участь у заході беруть представники понад 500 компаній із 30 країн. Українську делегацію очолює міністр енергетики Герман Галущенко.

 

Для розвитку української енергосистеми Укренерго прагне залучити світовий досвід та передові технології. Одна з нових технологій – використання пристроїв регулювання реактивної потужності STATCOM. Це високотехнологічне обладнання, яке підвищує стабільність роботи високовольтної мережі.

Укладена угода передбачає спільні дії компаній-підписантів у дослідженні та реалізації проєктів зі встановлення пристроїв STATCOM, будівництва й модернізації високовольтних підстанцій та посилення енергетичної безпеки.

"General Electric та її дочірні компанії – давні партнери Укренерго. У довоєнні роки ми успішно реалізували спільні проєкти щодо модернізації та реконструкції наших підстанцій на сході, півдні та в центральних регіонах країни. Я переконаний, що наша подальша співпраця буде вагомим внеском в європейську енергетичну безпеку", – зазначив Володимир Кудрицький.