Телефон: +38 098 797-33-99

Замовлення зворотного дзвінка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Напилення пінополіуретану (ППУ) та полісечовини
Утеплення пінополіуретаном
Енергозберігаючі технології

"Укргідроенерго" домовилось з Özaltin щодо відновлення Каховської ГЕС

За інформацією пресслужби "Укргідроенерго", 3 жовтня відбулись онлайн-перемовини між генеральним директором "Укргідроенерго" Ігорем Сиротою та генеральним директором Özaltin Holding Музаффером Оздеміром.

У результаті перемовин українська та турецька сторони підписали меморандум щодо співпраці ц будівництві гідроелектростанцій в Україні.

У меморандумі визначені наміри компаній щодо співпраці у питаннях відновлення Каховської ГЕС та будівництва Канівської ГАЕС. Сторони обговорили співробітництво щодо розвитку паливно-енергетичного комплексу України, який має пріоритетний статус, зокрема, з урахуванням важливості відбудови Каховської ГЕС, адже її знищення означає втрату потужностей відновлюваної енергетики та додаткових потужностей для регулювання пікових навантажень.

"Ми знаємо, що в Україні наразі важкі часи і наша країна підтримує Україну. Сподіваємось, що цей меморандум стане результатом плідної співпраці. Бажаємо Україні миру і молимось, аби скоріше повернувся мир у вашу країну", – зазначив пан Музаффер Оздемір.

У свою чергу пан Ігор Сирота подякував турецькому народу за підтримку і зауважив:

"Ми вдячні, що ви підставили плече. Переконаний, що підписання меморандуму сприятиме нашій подальшій довгій співпраці".

Для довідки: Özaltin – багатопрофільний фінансово-промисловий холдинг, що вже понад 60 років успішно працює на турецькому та міжнародному ринках. Основна спеціалізація холдингу – будівництво гідроелектростанцій та управління ними, будівництво мостів, тунелів, автомагістралей та інших масштабних інфраструктурних об'єктів.

У сфері гідроенергетики Özaltin, крім будівництва гідроелектростанцій на замовлення, також будує власні гідроелектростанції. Річна потужність власних гідроелектростанцій Özaltin складає близько 5,5 млрд КВт-год. З 2020 року холдинг активно працює в Україні на розбудові великих інфраструктурних проєктів у дорожній галузі і планує надалі розширювати свою участь в будівництві масштабних українських інфраструктурних проєктів.