Телефон: +38 098 797-33-99

Замовлення зворотного дзвінка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Напилення пінополіуретану (ППУ) та полісечовини
Утеплення пінополіуретаном
Енергозберігаючі технології

Укрнафта очікує до березня підписання перших угод про спільну розробку 21 родовища

ПАТ «Укрнафта» очікує до березня 2024 року підписання перших угод про спільну розробку пропонованого 21 родовища, повідомив директор компанії Сергій Корецький в інтерв'ю виданню «Forbes Україна». «У січні будуть перші результати конкурсів.

Орієнтовно до березня 2024 року буде підписано угоди», - сказав він. За його словами, інтерес до конкурсу виявили не лише українські, а й зарубіжні компанії.

«Уже є іноземні компанії, які готові йти на схід у рамках угод про розподіл продукції. Це і великі, і невеликі західні компанії. 45 компаній уже перебувають у списку зацікавлених. 27 підписали договір про нерозголошення й активно вивчають документацію.

Це компанії з досвідом, технологіями і грошима", - уточнив Корецький. За його словами, потенційні контрагенти «Укрнафти» готові брати на себе ризик роботи із більшими ставками прибутковості, ніж у країнах, де немає війни. «Але я вважаю, що ми повинні рухатися.

Ми не можемо скласти руки і чекати закінчення війни», - зазначив він. Корецький повідомив, що поточного року інвестиції компанії становитимуть близько 4-4,5 млрд грн, здебільшого у видобуток і сервіси.