Телефон: +38 098 797-33-99

Замовлення зворотного дзвінка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Напилення пінополіуретану (ППУ) та полісечовини
Утеплення пінополіуретаном
Енергозберігаючі технології

Уряд врегулював імпорт е/е в умовах воєнного стану в Україні

Уряд затвердив положення про особливості імпорту електроенергії в умовах воєнного стану, яке на випадок застосування відключень е/е передбачає її гарантоване постачання промисловим споживачам, що імпортують ресурс.

Документом створюються передумови для зменшення невідповідності (недостатності) генеруючих потужностей для забезпечення операційної безпеки обʼєднаної енергетичної системи України, що може виникнути через масовані обстріли обʼєктів критичної енергетичної інфраструктури, за рахунок залучення імпорту електроенергії з країн ЄС.

Положенням передбачено, що заходи обмеження відбору електричної енергії (графіки обмеження споживання електричної енергії, погодинного відключення електроенергії, обмеження споживання електричної потужності, аварійного відключення) не застосовуватимуться до споживачів, яким постачається імпортована електрична енергія, у разі, якщо споживання електроенергії такими споживачами не буде перевищувати визначені обсяги.

Міністерство енергетики України розробило проєкт постанови, якою пропонується при дефіциті е/е зберегти гарантовані поставки промспоживачам, які її імпортують, але зменшити частку зі 100% до 50%.

Міністр енергетики Герман Галущенко зазначав, якщо підприємство купуватиме 50% імпортної е/е, тоді йому буде гарантована робота без відключень.

Кабінет міністрів на початку січня поточного року затвердив положення про особливості імпорту електроенергії під час проходження осінньо-зимового періоду 2022/2023 років в умовах правового режиму військового стану в Україні, яким було передбачено невжиття заходів щодо обмеження електропостачання при відключеннях до споживачів, яким постачається імпортований ресурс.