Телефон: +38 098 797-33-99

Замовлення зворотного дзвінка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Напилення пінополіуретану (ППУ) та полісечовини
Утеплення пінополіуретаном
Енергозберігаючі технології

Від подорожчання електроенергії для бізнесу програє споживач

Виробники харчової продукції у разі подорожчання електроенергії будуть змушені закласти додаткові витрати у ціни на свої товари. Таким чином, заплатять за нові тарифи споживачі.

Про це заявив голова Союзу виробників харчової промисловості України (Укрхарчопром) Родіон Рибчинський, коментуючи намір НКРЕКП підвищити граничні ціни (прайс-кепи) на ринку електроенергії.

"Будь-яке підвищення цін на електроенергію знайде відображення в кінцевій вартості продукції й програє від того споживач. Вітчизняний виробник втрачатиме конкурентні переваги на власному ринку перед імпортером.

Тож перш ніж підвищувати прайс-кепи, регуляторам варто прорахувати втрати для економіки. Треба зважити, що важливіше — наситити виробників електроенергії додатковим кешем чи приборкати інфляцію на ринку харчових продуктів, знявши ризики продовольчої безпеки", — відзначив голова Укрхарчопрому.

Раніше стало відомо, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), запропонувала збільшити кількість годинних зон та підвищити граничні ціни (прайс-кепи) на електроенергію на ринку "на добу наперед" в середньому на 4-23%.

Востаннє НКРЕКП переглядала прайс-кепи влітку 2023 року, піднявши верхні цінові обмеження на 40-75%. Це відразу ж призвело до зростання ціни електроенергії на третину.