Телефон: +38 098 797-33-99

Замовлення зворотного дзвінка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Напилення пінополіуретану (ППУ) та полісечовини
Утеплення пінополіуретаном
Енергозберігаючі технології

Запаси газу в українських сховищах перевищили 15,7 млрд куб. м

На сьогодні вже є 15,75 млрд кубометрів газу. І до зими очікуємо перетнути відмітку 16 млрд кубів… Такі показники абсолютно достатні, щоб упевнено пройти зиму.

Олексій Чернишов нагадав, що на початок зими минулого року країна вийшла на відмітку близько 14 млрд кубометрів газу.

"Є дві складові результату. Перша та найважливіша – збільшення видобутку українського газу. Завдяки Групі "Нафтогаз" він поступово зростав. Ми виходимо на відмітку +7%, якщо порівнювати з попереднім роком", – зазначив голова правління "Нафтогазу".

Другий фактор – це додатковий об’єм газу від зберігання нерезидентами. Цього року вдалося наростити ці об’єми до 2 млрд кубометрів.

Як повідомляла "Українська енергетика", станом на кінець вересня 2023 року запаси газу в українських ПСГ перевищили 15,1 млрд куб. м.

У середині вересня "Нафтогаз України" заявив, що з випередженням графіка виконав завдання Кабінету міністрів із накопичення у ПСГ 14,7 млрд куб. м газу.

За інформацією "Нафтогазу", за минулий сезон відбору – з 7 листопада 2022 року по 14 квітня 2023 року – з ПСГ було відібрано 5,572 млрд куб. м газу. При цьому приблизно 1 млрд куб. м прийшлося імпортувати.

Загалом на початок попереднього опалювального сезону в українських сховищах зберігалося 14,2 млрд куб. м газу.