Телефон: +38 098 797-33-99

Замовлення зворотного дзвінка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Напилення пінополіуретану (ППУ) та полісечовини
Утеплення пінополіуретаном
Енергозберігаючі технології

  • ППУ XXI ВЕК

Тепловізор

Тепловізор – це прилад, здатний бачити інфрачервоне чи теплове випромінювання. Тепловізійний контроль – це один із найкращих способів контролю стану огороджувальних конструкцій будівель та споруд.

Проблеми невидимі неозброєним оком стають очевидними, якщо на них через інфрачервоний об'єктив. Витік тепла, скупчення вологи, закупорювання труб, конструктивні деталі за стінами та перегрів електричних кіл – все це можна виявити та візуально задокументувати.

Тепловізор дозволяє виявити порушення теплозахисту конструкцій, що захищають, які виникли через недотримання правил виготовлення будівельних матеріалів, способів складування, перевезення тощо.

Перш ніж боротися із втратами тепла, необхідно спочатку визначити місця, а також причини тепловтрат (щілини у вікнах, дверях, стінах, перекриттях, правильність встановлення радіаторів тощо) і лише потім утеплювати свої будинки та квартири. І тут перше, з чого необхідно розпочати, це провести якісну діагностику (тепловізійне обстеження) будинків та квартир на виявлення та локалізацію місць втрат (витік) тепла.
Ніколи не буде зайвим провести тепловізійний контроль, як у процесі будівництва, так і під час експлуатації приміщення чи будинку, а також у процесі покупки об'єкта нерухомості, адже Ви не хочете купувати собі проблеми і потім героїчно їх долати.

Дозволяє:

  •      шукати місця витоків тепла з житла в холодну пору року;
  •      контролювати роботу свого забудовника;
  •      знаходити протікання в трубах з гарячою водою, замурованих у стіни та підлоги;
  •      виявляти проблеми опалювальної системи (забиті батареї);
  •      виявляти проблеми у прихованій електропроводці;
  •      виявляти "проблемні" місця у вікнах;
  •      обстежити нерухомість перед покупкою.